Центр фізичної та реабілітаційної медицини
Гаряча лінія +380 67 644 03 03; Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відтепер якісна приватна медицина доступна БЕЗКОШТОВНО й для мешканців Згурівки. Тут 19 серпня за адресою Українська, 20 відкрився пункт первинної медичної допомоги мережі «Я Ваш лікар». Згурівська амбулаторія стала третьою з нововідкритих закладів мережі «Я Ваш лікар». Тепер, при умові заключення декларації з фахівцями мережі «Я Ваш лікар», мешканці Згурівки можуть отримувати безкоштовну професійну допомогу найвищого рівня від терапевта, сімейного лікаря та педіатра, а за необхідності — направлення до вузькопрофільних спеціалістів медичного центру в місті Переяслав.
Урочисте відкриття традиційно пройшло з конкурсами, піснями та солодкими призами. Згурівчани мали змогу познайомитися з лікарями та побачити власнооч Згурівську амбулаторію.
Новітнє обладнання, висока кваліфікація лікарів, постійне підвищення їх кваліфікацій та сервіс, що орієнтований на зручність пацієнтів, — це ті переваги, які отримують пацієнти у кожній з амбулаторій «Я Ваш лікар».
Записатися на прийом, а також отримати консультацію щодо укладення декларації з лікарем першої приватної амбулаторії у Драбові можна за телефоном: 067-328-03-03 або за адресою: Броварський район, смт Згурівка, вул. Українська, 20.

Час роботи амбулаторії «Я Ваш лікар»: 8.00 - 17.00

 • Прийом

  Прийом

 • Колектив

  Колектив

 • Впевнені в майбутньому

  Впевнені в майбутньому

 • Перевір своє здоров`я

  Перевір своє здоров`я

 • Відкриття

  Відкриття