Центр фізичної та реабілітаційної медицини
Гаряча лінія +380 67 644 03 03; Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Діагностика

Діагностика New

Діагностика в медицині є важливою стратегією, яка дозволяє виявити наявність хвороби або порушення ще на ранній стадії їх розвитку, коли симптоми можуть бути малопомітними або відсутніми. Діагностика має на меті забезпечити можливість швидкого втручання та вчасного лікування, що сприяє поліпшенню прогнозу хвороби та збереженню життя пацієнта.

 
 

Продовжити

Ефективне лікування гострого та хронічного болю

Ефективне лікування гострого та хронічного болю

Ефективне лікування гострого та хронічного болю є важливим завданням в медицині, оскільки біль може значно впливати на якість життя пацієнта, його фізичне та психологічне благополуччя. Лікування болю вимагає комплексного підходу та індивідуального плану, орієнтованого на причину та характер болю.

 
 

Продовжити

Стаціонар

Стаціонар

Наявність стаціонару є важливою складовою медичної інфраструктури та системи надання медичної допомоги. Стаціонар - це медичний заклад, де пацієнти можуть бути прийняті на лікування та отримувати необхідну медичну допомогу під присутністю медичного персоналу протягом тривалого періоду часу. Стаціонар може бути розташований у лікарнях, клініках, медичних центрах або спеціалізованих медичних установах.

 
 
 
 

Продовжити

Психолог

Психолог

Психолог – ваш помічник, завдання якого полягає в тому, щоб допомогти подолати ті чи інші психологічні проблеми, зорієнтуватися у важкій життєвій ситуації та знайти можливі шляхи виходу з неї.
Наші психологи професійно займаються такими поширеними психологічними проблемами як труднощі в сім'ї, невдачі в особистому житті, низька самооцінка, стреси й депресія, тривожності та фобії, кризові стани та апатія.

Продовжити

Мануальна терапія

Мануальна терапія

Спеціаліст з мануальної терапії за допомогою мануальних технік впливає на судини та м'язи, потові та сальні залози, впливає на стан центральної нервової системи. При цьому відбувається очищення епідермісу, поліпшення секреторної функції залоз і очищення вивідних отворів від секретів.
Суб'єктивні відчуття під час проведення мануальних технік, покаращення рухів у суглобах, у різних відділах хребта, поліпшення самопочуття і підвищення загального тонусу.

 
 

Продовжити

Краніосакральна терапія

Краніосакральна терапія Free

Краніосакральна терапія є методом мануальної терапії, який спрямований на виявлення та корекцію дисфункцій імовірних краніосакральних рухів. Цей терапевтичний підхід базується на принципах краніосакральної системи, яка включає череп, хребет, спинний мозок, мозкові оболонки та рідину, що оточує їх. Краніосакральна терапія використовує ніжні дотики, м'які рухи та тонку маніпуляцію, щоб сприяти відновленню нормального руху краніосакральної системи та покращенню функціонування центральної нервової системи.

Продовжити

Сенсорно-інтегративна терапія

Сенсорно-інтегративна терапія

Сенсорно-інтегративна терапія (СІТ) є методом терапії, спрямованим на покращення сприйняття та інтеграцію сенсорної інформації у дітей та дорослих. Цей підхід базується на розумінні взаємозв'язку між сенсорною обробкою, моторикою та когнітивним розвитком, а також впливі сенсорної інтеграції на психічне і фізичне благополуччя.

 
 

Продовжити

Медикаментозне лікування

Медикаментозне лікування

Медикаментозне лікування використовується для попередження, контролю або поліпшення стану хворого за допомогою лікарських засобів. Це одна з основних терапевтичних стратегій, яка використовується в медицині для лікування різних захворювань та симптомів.

 
 
 
 

Продовжити

Реабілітолог

Реабілітолог

Головне завдання реабілітолога - допомогти людині максимально повно відновитися та повернутися до повноцінного життя.
Лікар-реабілітолог займається відновним лікуванням пацієнтів, які втратили можливість виконувати ті чи інші функції в результаті травм, перенесених захворювань або операцій. До лікаря-реабілітолога звертаються також пацієнти для складання лікувально-профілактичних програм при болях в спині, проблеми з підвищеною вагою тощо.

Продовжити