Центр фізичної та реабілітаційної медицини
Гаряча лінія +380 67 644 03 03; Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Манульна терапія

Манульна терапія – ефективна частина реабілітації або лікування нервової та опорно-рухової систем. Показаннями для манульної терапії часто слугують набряки, важкість і больові відчуття в ногах, спині та шиї, а також порушення тонусу м’язів й шкіри.
М'язово-фасциальная система - це не окремо функціонуючі елементи, а єдність, яке представляє собою взаємозалежну конструкцію збалансованого стиснення-натягу. Це закони, а точніше лінії, якими поширюється напруга, називаються м'язово-фасціальними ланцюгами. Яка б скорочувальна функція не виконувалася в ізольованій ділянці тіла людини, вона знайде своє «відображення» в найвіддаленіших структурах. Так, при мануальному м'язовому тестуванні, визначається дисбаланс в тілі, коригуючі їх мануальними техіками.
Таким чином, виконується зниження, посилення, або ж перерозподіл м'язового дисбалансу, відновлення рецепторной системи м'язів, дозволяючи правильно адаптуватися до зовнішніх і внутрішніх дій, компресійний вплив і усунення тригерних (больових) точок, відновлення правильного стереотипу роботи миофасциальной системи, вплив на біологічно активні точки організму. Саме за допомогою кінезіологічні масажу, застосовуючи всі численні навички прикладної кінезіології в діагностиці та лікуванні, здійснюється терапевтичний сеанс.
Процедура призначається не лише з метою фізичного відновлення життєвих функцій організму. Лікарі нашого медичного центру рекомендують записатися на мануальну терапію тим, хто страждає від перевтоми, регулярних стресів. Корисно скористатися послугою й пацієнтам, у яких робота пов`язана з постійним розумовим навантаженням. Завдяки спеціально підібраним методикам ви позбудетеся відчуття депресії, нервових розладів, відчуєте гармонію між фізичним й духовним самопочуттям.

Медичними показаннями для проведення лікувального масажу є

  • деякі захворювання сердечно-судинної системи;
  • травми кісток та м`язів, патології;
  • нервові розлади;
  • захворювання органів травлення;
  • порушення обміну речовин;
  • надмірна вага або різке схуднення;
  • косметологічні проблеми зі шкірою обличчя, спини, плечей.

Наші спеціалісти з мануальної технік мають медичну освіту та використовують різні мануальні техніки, які комбінують залежно від потреб та стану здоров’я пацієнта