Центр фізичної та реабілітаційної медицини
Гаряча лінія +380 67 644 03 03; Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Реабілітолог

Лікар-реабілітолог допомагає пацієнтам, які втратили можливість виконувати ті чи інші функції в результаті травм, перенесених захворювань або операцій. До реабілітолога звертаються для складання індивідуальних лікувально-профілактичних програм, в які зазвичай входять лікувальна фізкультура, масаж та психологічна допомога.
Важливо, аби реабілітація починалась ще під час лікування. Ранній старт реабілітації дозволяє пацієнту швидше адаптуватись до нового фізичного стану та полегшить відновлення функцій за рахунок того, що пацієнт їх пам’ятає.
Направлення до реабілітолога отримують у разі перенесеного інсульту, інфаркту міокарда, травми голови, складних переломів кісток та через розвиток дихальної недостатності. Також заняття з лікарем-реабілітологом потрібні в післяопераційні періоди, пацієнтам з неврологічними проблемами та при патологіях опорно-рухового апарату.