Центр фізичної та реабілітаційної медицини
Гаряча лінія +380 67 644 03 03; Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ще одне місто в здобутку мережі "Я ваш лікар". Новеньку амбулаторію відкрили 20 серпня в місті Березань, Київська область. Тепер кожен з 16 тис. мешканців міста має змогу безкоштовно, за умови заключення декларації, скористатися перевагами приватної медицини.

Терапевт, сімейний лікар та педіатр ведуть прийом в пункті первинної медичної допомоги на вул. Героїв Небесної Сотні (кол. Фрунзе) 30/3. Переваги приватного пункту первинної медичної допомоги: новітнє обладнання, висока кваліфікація співробітників та сервіс, що орієнтований на зручність пацієнтів. Також приватні медичні заклади не залежать від довгострокових тендерів на закупівлю ліків чи обладнання, а тому можуть швидко допомагати пацієнтам та оперативно придбати потрібні медпрепарати чи устаткування.

На святі відкриття відбулася урочиста програма: музика, конкурси та солодкі призи. Була можливість отримати безкоштовну консультацію від фахівця та власнооч побачити новітнє обладнання амбулаторії.

Записатися на прийом, а також отримати консультацію щодо укладення декларації з лікарем першої приватної амбулаторії можна за наступними адресами та телефонами:

Березань, вул. Героїв Небесної Сотні (кол. Фрунзе), 30/3.
Тел. 38 067-427-0303

 • Прийом

  Прийом

 • Колектив

  Колектив

 • Впевнені в майбутньому

  Впевнені в майбутньому

 • Перевір своє здоров`я

  Перевір своє здоров`я