Центр фізичної та реабілітаційної медицини
Гаряча лінія +380 67 644 03 03; Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Миронівка стала восьмим містом, де розпочала свою роботу сімейна амбулаторія мережі "Я Ваш лікар". 29 жовтня мешканці власнооч побачили новенький пункт первинної медичної допомоги, в якому відтепер вестимуть свій прийом спеціалісти.

Наразі в амбулаторії можна отримати консультації терапевта, педіатра та сімейного лікаря. Для пацієнтів, що уклали декларації з лікарями мережі, діагностика та аналізи будуть безкоштовними. А лікарі, за потреби, даватимуть направлення до вузькопрофільних спеціалістів.

Урочисте відкриття проходило з музикою, конкурсами та призами. Кожен охочий міг оцінити оснащення амбулаторії та поспілкуватись з фахівцями. В цей же день пройшли перші консультації для мешканців Миронівки.

Записатись на прийом та отримати консультацію щодо укладення декларації можна за номером телефону амбулаторії: 067-459-0303.

Наші двері відкриті для вас з понеділка по п’ятницю з 8:00 по 17:00 за адресою: вул. Бузницького, буд. 6/1, приміщення 18!

Чекаемо на Вас
Обстеження
На прийомі
Маніпуляційний кабінет
Знайомство
Впевнені в майбутньому