Центр фізичної та реабілітаційної медицини
Гаряча лінія +380 67 644 03 03; Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Якісна медицина стає більш доступною для населення. 18 серпня відкрита наступна амбулаторія мережі приватного медичного центру «Я Ваш лікар» в смт. Драбів (Черкаська обл.) за адресою Володимирська, 157. На урочистому відкритті драбів’яни мали змогу познайомитися з лікарями приватної амбулаторії, подивитися нове обладнання та отримати безкоштовну консультацію фахівців. Відтепер мешканці Драбова зможуть безкоштовно отримувати медичну допомогу від терапевта, сімейного лікаря та педіатра в одному з перших приватних пунктів первинної медичної допомоги (ПМД) від мережі медичних закладів «Я Ваш лікар». Для цього достатньо підписати декларацію з обраним лікарем безпосередньо в амбулаторії, що займе не більше п’яти хвилин.
А доки дорослі знайомилися з новою амбулаторією, для маленьких драбів’ян відбулася шоу-програма. Танці, пісні, мильні бульбашки та багато призів.
На думку медичного директора мережі «Я Ваш лікар» Віталія Бубнова, «якісна, доступна медицина – це результат спільних зусиль інвесторів та Громад. Наш медичний центр надає можливість отримати первинну допомогу найвищого рівня. Тепер черга за пацієнтом: чи скористається він можливістю поліпшити безкоштовно своє здоров’я, чи інертно продовжить підтримувати застарілу медицину»?

Записатися на прийом, а також отримати консультацію щодо укладення декларації з лікарем першої приватної амбулаторії у Драбові можна за телефоном: 38 067-349-03-03 або за адресою: смт Драбів, Володимирська, 157.

Час роботи амбулаторії «Я Ваш лікар»: 8.00 - 17.00

 • Драбів прийом

  Драбів прийом

 • Колектив

  Колектив

 • Впевнені в майбутньому

  Впевнені в майбутньому

 • Перевір своє здоров`я

  Перевір своє здоров`я

 • Наші лікарі

  Наші лікарі

 • На прийомі

  На прийомі